Pouzdro Molan Cano Issue Honor Play zlaté

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
flipová (otvírací)
Barva
zlatá
Materiál
koženková

Parametry produktu

Typ
flipová (otvírací)
Barva
zlatá
Materiál
koženková

Popis produktu

Flipové pouzdro Molan Cano Issue je nepostradatelný doplněk pro váš mobilní telefon Honor Play a nabízí skvělou ochranu před poškozením.

Elegantní obal s výrazným prošitím je vyrobený z umělé kůže. Telefon je pevně usazen v transparentním krytu, který chrání záda a boky telefonu při nárazu, pouzdro se zavírá sponou s magnetem.. Výřez na sluchátko umožňuje příjemné telefonování se zavřeným flipem. Na vnitřní straně naleznete dvě přihrádky a kapsu na karty a vizitky. Pouzdro můžete také během okamžiku proměnit v praktický stojánek pro pohodlné sledování filmů a komfortní psaní. Pro maximální ochranu displeje telefonu Vám doporučujeme ještě objednat https://www.f-mobil.cz/g/tvrzene-sklo.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.